Kasia Klocek

Dotyczy posta o pomaganiu: Pan Lukasz Wysoczanski pomógł mi otworzyć oczy i zrozumieć, że z CT1 również da się żyć, wystarczy odrobina samozaparcia i samodyscypliny. Wysiłek jednak nie idzie na marne. W momencie diagnozy (listopad 2021) hemoglobina glikowana 12,5 %, obecnie (lipiec 2022) 6,06 %. Czy to dobry wynik? Nie wiem, ale walczę dalej 🙂 Dzięki Panu Łukaszowi oraz wiedzy, którą zdobyłam na grupie w dniu dzisiejszym bez problemu przekonałam diabetologa do zmiany insuliny doposiłkowej na insulinę neutralną ludzką oraz do zmiany bazy, co daje mi jeszcze większą motywację do działania 🙂 Co więcej odniosłam wrażenie, że pani diabetolog była miło zaskoczona tym w jaki sposób mówiłam o chorobie, o moich potrzebach z nią związanych i środkach, którymi chcę osiągnąć cel czyli normoglikemię (wszystkiego dowiedziałam się tutaj na grupie).

Lukasz Wysoczanski dziękuję za ogromną pracę włożoną w założenie grupy i zaangażowanie w pomoc osobom zagubionym, pozostawionym samym sobie w walce z chorobą.

Dziękuję również pozostałym członkom grupy za wzajemne wspieranie się i chęć niesienia pomocy. Każdy post, każdy komentarz zamieszczony na forum jest wart przemyślenia.

Wszystkim życzę samych sukcesów w walce z chorobą i dziękuję za to, że jesteście 🙂

Nasze sukcesy
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Korzystając z niej akceptujesz naszą politykę prywatności.
Więcej informacji